Pavasara saule paliek arvien intensīvāka - kā pasargāt savu sejas ādu?

Saules aizsargkrēmi ar SPF

Pavasara saule pēc garajām ziemas dienām ienes svaigumu un siltumu. Saules stari kļūst arvien intensīvāki, atgādinot, ka ir nepieciešams pasargāt ādu no tās kaitīgās ietekmes. Šajā gadalaikā ir īpaši svarīgi atcerēties lietot saules aizsargkrēmu ar augstu SPF. Tie nodrošina aizsardzību pret saules apdegumiem un novērš ādas priekšlaicīgu novecošanos UV staru iedarbības dēļ.

Pareiza kopšana sākas ar pareiza SPF krēma izvēli. Ir svarīgi ņemt vērā savu ādas tipu un aizsardzības pakāpi, kas atbilst jūsu konkrētajiem apstākļiem un uzturēšanās ilgumam saulē. Uzklājot krēmu uz sejas un citas atklātās ādas pirms došanās ārā, mēs nodrošinām mūsu ādai uzticamu aizsardzību, saglabājot to veselīgu un mitrinātu.

Musdienās ir diezgan liela krēmu izvēle ar SPF filtriem. Tie ir gan ar mazu aizsardzības faktoru, kas lieliski noderēs sievietēm, kuras lielāko dienas daļu pavada telpās, piemēram ofisa vai veikalu darbinieki. Tādos gadījumos lielisku aizsardzību nodrošinās krēms ar SPF15. Toties sievietēm, kuras saules staros pavada ilgāku laiku, lieliska aizsardzība būtu ne mazāk ka SPF30. Savulaik iestajoties karstai vasarai, savu ādu ir jākopj un jāaizsargā vēl krietnāk. Vasaras sezonā, atrodoties tiešajos saules staros ir ietecams izmantot saules aizsargkrēmus ar SPF50 gan ķermenim, gan sejas ādai.

Neaizmirstiet arī regulāri atsvaidzināt krēma kārtu, īpaši pēc saskares ar ūdeni vai sviedriem. Pavasara saule var būt mānīga un līdz ar to arī bīstama, tāpēc pareiza un konsekventa ādas kopšana ar SPF krēmiem palīdzēs saglabāt jūsu ādu veselīgu un jauneklīgu gadiem ilgi.

0