Sausas rokas rudenī, kā tikt ar to galā?

Sausa rokas rudenī

Rudenī samazinās mitrums, pazeminās temperatūra, un tas var negatīvi ietekmēt roku ādu. Tāpēc roku krēms rudenī ir svarīgs elements roku ādas kopšanā šajā periodā.

1. Kā pereizi izvēlēties roku krēmu? Rudenī āda bieži kļūst sausāka un tai nepieciešama intensīvāka mitrināšana. Tāpēc izvēlieties bagātīgas tekstūras roku krēmu, kas satur mitrinošas un barojošas vielas, piemēram, eļļas (kokosriekstu eļļa, olīveļļa, šī sviests) un glicerīnu. Šīs sastāvdaļas palīdzēs aizsargāt un mitrināt roku ādu.

2. Kā pareizi lietot roku krēmu? Ir svarīgi regulāri lietot roku krēmu, īpaši pēc saskares ar ūdeni vai vēju. Uzklājiet krēmu ne tikai uz roku ādas, bet arī uz nagiem un kutikulām, lai novērstu to pārmerīgu sausumu un nagu lūzšanu.

3. Kā pasargāt rokas no pārmerīga sausuma? Sargājiet rokas no aukstuma, jo rudenī pārsvarā ir vēss un mitrs. Valkājiet siltus cimdus, lai pasargātu rokas no aukstuma un vēja. Tas palīdzēs novērst mitruma zudumu un ādas sausumu.

4. Pievērsiet uzmanību arī nakts kopšanai. Pirms gulētiešanas uzklājiet biezāku kārtu ar treknāku roku krēmu un uzvelciet kokvilnas cimdus. Tie palīdzēs maksimāli mitrināt ādu nakts laikā.

5. Svarīga ir arī iekšējā hidratācija. Tāpēc iesakām lielot uzturā pietiekami daudz ūdens, lai uzturētu ķermeņa un ādas ūdens balansu.

Ir svarīgi atcerēties, ka rūpes par rociņām palīdzēs saglabāt roku ādu maigu un mitrinātu, neskatoties uz mainīgajiem laikapstākļiem. Parūpējies par savām rociņām jau tagad un izvēlies sev piemērotu roku krēmu mūsu intenetveiklā.

 

0