Ir pagājuši jau pieci gadi, kopš mēs vērām savas durvis kā dāvanu, kosmētikas un mājsaimniecības preču veikals rosīgā tirdzniecības centrā Jēkabpilī. Jau no paša sākuma mūsu misija ir bijusi piedāvāt saviem klientiem unikālu un daudzveidīgu iepirkšanās pieredzi, nodrošinot viņiem plašu dāvanu un kosmētikas  produktu klāstu, kas atbilst mūsu klientu interesēm un vajadzībām.
Tagad mēs ar lepnumu varam teikt, ka esam sasnieguši daudz vairāk, nekā sākotnēji bijām iecerējuši. Esam izveidojuši savu internetveikalu, kur mūsu klientiem ir iespēja iepirkties neizejot no mājām un saņemt savus produktus līdz pat durvīm dažu dienu laikā.
Mums ir apņemšanās nodrošināt saviem klientiem augstas kvalitātes produktus par pieņemamām cenām! Mēs rūpīgi izvēlamies un izvertējam katru produktu, ko piedāvājam mūsu klientiem, pārliecinoties, ka katrs produkts atbilst mūsu stingrajiem kvalitātes un cenu pieejamības standartiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat unikālu dāvanu mīļotajam cilvēkam vai jaunākos kosmētikas un ādas kopšanas produktus, mūsu internetveikalā noteikti atradīsiet, ko meklējat.

Nobeigumā vēlamies teikt, ka šis ir bijis aizraujošs ceļojums līdz nākamo mērķu sasniegšanai, un mēs esam pateicīgi ikkatram mūsu klientam par atbalstu, lojalitāti un kopā būšanu! 
Ceram arī uz turpmāku sadarbību!


Veikala vadītāja Tatjana

0