Internetveikals prezents.lv veic preču piegādi ātri un kvalitātīvi, jo mums rūp mūsu klienti! Jūsu ērtībām veicam preču piegādi gan Latvijas teritorijā, gan visā Eiropā!

Parasti preču piegāde aizņem 2-5 darba dienas pēc pirkuma apmaksas veikšanas (izņemot sūtījumus uz Eiropu). Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no preces pieejamības noliktavā, to iepriekš saskaņojot ar klientu. Zemāk Jūs varat iepazīties ar internetveikala apmaksas veidiem, preču piegādes veidiem un to izmaksām.

Mūsu internetveikals piedāvā ērtus un tajā pašā laikā drošus apmaksas veidus: bankas pārskaitījumu (priekšapmaksas rēķins), apmaksu ar bankas karti (VISA vai Mastercard) un apmaksu ar internetbankas starpniecību.

  • Ar bankas pārskatījumu Jūs varat apmaksāt rēķinu no savas internetbankas jebkurā, Jums ērtajā laikā un vietā.  Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums uz ē-pastu tiks nosūtīts rēķins. Veiciet apmaksu, izmantojot savu internetbanku. Tiklīdz rēķins būs apmaksāts, Jūsu preces tiks nekavējoties izsūtītas.
  • Izvēloties internetbankas apmaksu, Jūs varat apmaksāt savu pirkumu pat neieejot internetbankā. Pēc pasūtījuma noformēšanas, sistēma nosūtīs Jūs uz Jūsu izvēlētās internetbankas linku. Veiciet apmaksu un Jūsu preces tiks nekavējoties izsūtītas.
  • Izvēloties apmaksu ar bankas karti, Jūs varat apmaksāt savu pirkumu ātri un droši. Pēc pasūtījuma noformēšanas, sistēma nosūtīs Jūs uz linku, kur Jums būs jāievada savas kartes dati. Veiciet apmaksu un Jūsu preces tiks izsūtītas tajā pašā dienā.

PIEGĀDE LATVIJAS TERITORIJĀ:

Preču saņemšana mūsu veikalā T/C Aura, Nākotnes ielā 2, Jēkabpilī

BEZMAKSAS
Preču piegāde uz Venipak pakomātu 3,00 €
Preču piegāde uz Omniva pakomātu 3,50 €
Preču piegāde uz Latvijas Pasts pakomātu 3,00 €
Preču piegāde uz Latvijas Pasta nodaļām 3,00 €
Preču piegāde uz   3,00 €

 

Kā iepirkties, izvēloties apmaksas veidu - bankas pārskaitījums?

1. Ievietojiet preces iepirkuma grozā.
2. Ievadiet nepieciešamo informāciju.
3. Izvēlieties piegādes veidu.
4. Noformējiet pasūtījumu.
5. Saņēmiet rēķinu uz Jūsu norādīto e-pastu.
6. Veiciet apmaksu.

 

Kā iepirkties, izvēloties apmaksu caur internetbanku?

1. Ievietojiet preces iepirkuma grozā.
2. Ievadiet nepieciešamo informāciju.
3. Izvēlieties piegādes veidu.
4. Izvēlaties savu banku, tad Jūs tiksiet nosūtīti uz savas internetbankas mājaslapu.
5. Veiciet apmaksu.

! Preces tiek izsūtītas tikai pēc pasūtījuma sekmīgas apmaksas.
! Gadījumā, ja kāda no Jūsu pasūtītajām precēm nav mūsu noliktavā, mēs ar Jums noteikti sazināsimies pirms preču izsūtīšanas.

 

0