Atsauksmes par veikalu
Paldies par skaistumu ko radiet!Ļoti daudz komplimentu par brošu,ko iegādājos pie jums.Lai top!
- Elita Andersone
Super veikaliņš!
- Nadezda Keiša
Приобрела классный рюкзачок, качество - супер! Ещё и подарочек дали: мыло ручной работы. Мелочь, но приятно! Спасибо!
- Ирина
Liels klāsts ar Latvija ražotu kosmētiku. Pērku tikai pašmāju ražotu kosmētiku un esmu sajūsmā, ka šeit var iegadāties uzreiz vairāku Latvijas ražotāju preces. Nav jāmeklē dažādās vietās.
- Līga
Liels paldies par atro piegādi un patīkamu dāvaniņu.
- Inese
Lieliski ļoti patīk
- Gundega Blizņeca
Loti labi un atri.
- Dina Lence
Ļoti patīk smarža.
- Inta Ivanova
Labs veikals
- Inga Martinsone
labs veikals 
- vija altberga
atpakaļ
tālāk