Atsauksmes par veikalu
Ļoti patīk smarža.
- Inta Ivanova
Ļoti patīkama sadarbība, skaistas lietas par labām cenām !
- Indra
Skaistas!
- Mārite Uzuļevica
labs piedāvājums
- IRIDA LAZDINA
Lieliski,ļoti patīk.
- Silvija Silarāja
Labs.
- Arnis Rožinskis
Lielisks
- Agnese NAUMOVA
Esmu patīkami pārsteigta ar lielu produktu klāstu
- Laura
Labs veikals
- Inga Martinsone
Lielisks serviss,paldies!
- Ingrīda Kaminska
atpakaļ
tālāk